Wkrętarka Panasonic 18V/14,4V, basic [EY74A1X] Zobacz większe

Wkrętarka Panasonic 18V/14,4V, basic [EY74A1X]

PAEY74A1X

Nowy produkt

Czas ładowania - min
Moment obrotowy 32 / 42 Nm
Napięcie zasilania 18 / 14 V
Obroty na I biegu 80 - 600 /min
Obroty na II biegu 220 - 1750 /min
Ustawienie sprzęgła 18 + wiercenie
Waga z baterią 1,95 kg
Pozostałe bez baterii, zasilacza, walizki
Gwarancja 3 lata

Więcej szczegółów

945,87 zł brutto

Więcej informacji

Klasyczna, świetnie wyważona wkrętarka akumulatorowa Panasonicdla profesjonalistów. 18,0/14,4V (Dual Voltage). Znana i ceniona za trwałość i wysokie parametry pracy (42/Nm, 13 mm uchwyt narzędziowy, 1300 wkrętów na 1 ładowaniu baterii). Produkowana przez Panasonika pod wieloma uznanymi markami globalnymi. Elektroniczna stabilizacja obrotów, elektryczny hamulec, unikatowy układ szczotek w silniku, metalowa przekąłdnia to atrybuty profesjonalnej wkrętaki, EY74A1 spełnia je wszystkie. Waga poniżej 2,0kg i fantastyczna ergonomia czynią ten sprzęt podstawowym wyborem spośród maszyn Panasonic. 

Już ponad 35 lat Panasonic produkuje i rozwija gamę profesjonalnych elektronarzędzi bezprzewodowych, zaprojektowanych do zastosowań w przemyśle, przez profesjonalnych rzemieślników i wykonawców usług wymagających najwyższej jakości i dokładności.
Dzięki innowacyjnej technologii, ergonomicznym rozmiarom, spełnieniu rygorystycznych wymagań dotyczących trwałości, wytrzymałości, odporności na pył i wilgoć, produkty Panasonic zdobyły sobie wielu zadowolonych klientów na całym Świecie. Podczas projektowania i unowocześniania narzędzi producent skupia się na urządzeniach, które mogą znosić ekstremalnie trudne warunki na placach budów, w ruchu ciągłym na taśmach montażowych w przemyśle, w warunkach wysokiej wilgotności czy zapylenia (np. w kopalni, na platformach wiertniczych, montażu kanalizacji i wielu innych). Od stycznia 2012 europejskie centrum dystrybucji zostało włączone do Panasonic Electric Works Europe AG.

30 innych produktów w tej samej kategorii: